Vandens paėmimo ir filtravimo sistemos

Vandens paėmimo ir filtravimo sistemos

Mūsų įmonė siūlo vienos pakopos vandens paėmimo sistemas, kurių konstrukcija ne tik padės apsaugoti cirkuliacijos sistemos siurblius nuo stambių teršalų tipų, bet ir leis pastebimai sumažinti statybos išlaidas, atsisakyti sietų ir filtrų valymo išlaidų, būdingų naudojant standartines vandens paėmimo sistemas.

Siūloma sistema – tai svarbus žingsnis kuriant galingas, nekenksmingas aplinkai vandens paėmimo sistemas. Mūsų sistema apima visas tradicinių daugiapakopių preliminaraus valymo sistemų funkcijas vienoje pakopoje taip padedama sumažinti statybos išlaidas. Be to, siūloma vienos pakopos sistema turi ir kitus privalumus, pavyzdžiui:


• Tai pilnai panardinama į vandens priėmimo talpą sistema. O tai reiškia, kad jums nereikės šalinti teršalus. Naudodami šią sistemą Jūs sumažinsite nuolat augančias nekenksmingo aplinkai atliekų šalinimo išlaidas.
• Sistema veikia esant itin mažam valomos terpės srauto greičiui. Taip ji apsaugo vandentiekių florą ir fauną.
• Išskirtinė sistemos savaiminio išsivalymo konstrukcija yra nekenksminga aplinkai. . O tai reiškia, kad jums nereikės šalinti teršalus. Naudodami šią sistemą Jūs sumažinsite nuolat augančias nekenksmingų aplinkai atliekų šalinimo išlaidas.
• Sistema veikia automatiniu režimu, neturi judančių dalių vandenyje. Taip ji leidžia sumažinti priežiūrai skirtas išlaidas ir užtikrina sklandų įrangos darbą.